Fotografia

piękno jest w oczach patrzącego

Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od fotografii ulicznej, architektury oraz krajobrazu. Później zainteresowałem się portretem oraz aktem. W swojej prawie dziesięcioletniej przygodzie z fotografią korzystałem z wielu technik. Między innymi z ambrotypii, średniego formatu, jak również fotografii cyfrowej.

Publikacje

Jestem laureatem kilku konkursów fotograficznych m.in. “Portret prawdziwy”, autorem dwóch wystaw indywidualnych oraz kilku grupowych. Wielokrotnie byłem uczestnikiem plenerów fotograficznych m.in. Plenerów fotograficznych w Michałowicach oraz Bursztynowych Plenerów Fotograficznych. Moje prace były publikowane w albumie Sensual Photography, magazynie Pokochaj fotografię (nr 24) czy magazynie Coaching.

Ambrotypia

Jedna z dawniejszych, stosowanych od 1851 roku, pozytywowych technik fotograficznych, pozwalająca uzyskać jeden unikatowy (czyli bez możności wykonania odbitek) obraz. Ambrotypia opiera się na technice mokrej płyty kolodionowej, przy czym negatyw na szklanej płycie uzyskany w technice mokrej płyty jest specjalnie lekko niedoświetlony, a następnie umieszczany na czarnym podkładzie, przez co uzyskuje on wygląd pozytywu.

Portret

AKT

Kreacja

Odwiedź również zakładkę KSIĄŻKI!

zapraszam do zapoznania się z moją debiutancką powieścią